Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

vacz

VOLVO WORLD GOLF CHALLENGE FINÁLE 7.9.2012

435 fotek září 2012 - zobrazení
České finále Volvo World Golf Challenge zná svého vítěze
7. září vyvrcholilo finále letošní české části prestižní soutěže Volvo World Golf Challenge. Své síly změřilo na hřišti v Golf Parku v Plzni-Dýšině 45 hráčů, kteří během léta postoupili ze tří kvalifikačních turnajů. Dalších 14 hráčů z řad významných klientů společnosti Volvo Auto Czech získalo od pořadatele divoké karty ? a také možnost den před samotným finálem zažít dril běžný pro tourové hráče a pod dohledem Jiřího Kromichala analyzovat svůj herní styl a odhalit své slabiny.
Ve finálový den pak mezi desátou a třetí hodinou celé startovní pole svádělo boje o titul absolutního vítěze. Výsledky byly počítány systémem bodování brutto stableford. Třetí místo obsadil s celkovým počtem 29 bodů Milan Pospíšil, se stejným skóre jej na druhém místě následoval Petr Poláček. Hlavní trofej získal za celkových 30 bodů Jiří Žemlička. V lednu 2013 tak bude reprezentovat české barvy na světovém finále Volvo World Golf Challenge v Country Clubu v jihoafrickém Durbanu, kde se 18 nejlepších hráčů bude moci mimo jiné utkat i s ikonami European i American Golf Tour v rámci „Playing with the pros“, jež je součástí profesionální soutěže Volvo Golf Champions.

Autorem fotografií je Martin Kabát, studio Bunkershot a Bohdan Zajčenko, studio Creovision