Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

vacz 

VOLVO GOLFOVÁ AKADEMIE 12.7.2012

295 fotek 12.7.2012 - zobrazení
Ve čtvrtek 12. července jsme se opět sešli v holešovické GolfAreně Praha na Volvo Golfové Akademii s Klárou Spilkovou. Letošní druhé VGA počasí přálo a příjemných 20 °C a polojasné nebe přerušil jen krátký odpolední deštík, který prověřil kondičku všech 26 zúčastněných golfistů. A ta byla skutečně výborná – pod střechu zaběhli během pár sekund, samozřejmě včetně svých bagů.

Po registraci v osm hodin ráno následovala snídaně v blízkém hotelu Absolutum. Poté se už naplno rozjel trénink s profesionálními trenéry Pavlem Ničem (který vede Kláru Spilkovou), Alanem Babickým, pod jehož režií Volvo VGA pořádá a kmenovým trenérem GolfAreny Jakubem Važanským. Účastníci byli rozděleni do tří skupin: první skupinu analyzoval Pavel Nič na drivingu, v další se Jakub věnoval patování a Alan se svojí pověstnou schopností srozumitelného výkladu učil ostatní správnému čipování.
Kolem poledního se připojila Klára Spilková a postupně jsme se všichni přesunuli na oběd, kde jsme se na odpolední klání s Klárou posilňovali řízky s bramborovým salátem nebo kuřecí tortillou.
Odpoledne jsme v rámci dobrého zažití a odpočinku naslouchali Kláře a Pavlovi, kdy nám popisovali a názorně předvedli, jak probíhá Klářin standardní trénink. Konečně jsme se, prakticky i teoreticky nažhavení, dostali k soutěžím. Pod heslem „Poraz Kláru Spilkovou“ soutěžící usilovali o co nejdelší odpal, snažili se co nejblíže k jamce odpatovat a dostat míček z bunkru na green a také zahrát co nejpřesnější pitch.

Výsledky:
Longest Drive: Klára 198 m
1. místo: Jan Moštěk 215 m, 2. místo: Jan Kocián 185 m, 3. místo: Pavel Hrabal 175 m
Trouble shot: Klára 1,31 m
1. místo: Ivo Waber 1,17 m, 2. místo: Jan Kocián 1,65 m, 3. místo: Tomáš Šafránek 2,45 m
Nearest to pin (pitch shot): Klára 4 m
1. místo: Ivana Kociánová 1,33 m, 2. místo: Pavel Doležel 1,93 m, 3. místo: Jiří Urban 2,35 m
Putt: Klára 11 cm
1. místo: Ivo Waber 59 cm, 2. místo: Jan Kocián 67 cm, 3. místo: Jan Moštěk 69 cm
Celému dnu vládla veselá a pohodová atmosféra, za což si zaslouží dík nejen zmiňovaní trenéři, ale všichni účastníci společně s Klárou, jejíž usměvavá tvář i nálada celodenní akci doslova proslunila.
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron