Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

vacz 

VOLVO GOLFOVÁ AKADEMIE 12.7.2012

295 fotek 12.7.2012 - zobrazení
Ve čtvrtek 12. července jsme se opět sešli v holešovické GolfAreně Praha na Volvo Golfové Akademii s Klárou Spilkovou. Letošní druhé VGA počasí přálo a příjemných 20 °C a polojasné nebe přerušil jen krátký odpolední deštík, který prověřil kondičku všech 26 zúčastněných golfistů. A ta byla skutečně výborná – pod střechu zaběhli během pár sekund, samozřejmě včetně svých bagů.

Po registraci v osm hodin ráno následovala snídaně v blízkém hotelu Absolutum. Poté se už naplno rozjel trénink s profesionálními trenéry Pavlem Ničem (který vede Kláru Spilkovou), Alanem Babickým, pod jehož režií Volvo VGA pořádá a kmenovým trenérem GolfAreny Jakubem Važanským. Účastníci byli rozděleni do tří skupin: první skupinu analyzoval Pavel Nič na drivingu, v další se Jakub věnoval patování a Alan se svojí pověstnou schopností srozumitelného výkladu učil ostatní správnému čipování.
Kolem poledního se připojila Klára Spilková a postupně jsme se všichni přesunuli na oběd, kde jsme se na odpolední klání s Klárou posilňovali řízky s bramborovým salátem nebo kuřecí tortillou.
Odpoledne jsme v rámci dobrého zažití a odpočinku naslouchali Kláře a Pavlovi, kdy nám popisovali a názorně předvedli, jak probíhá Klářin standardní trénink. Konečně jsme se, prakticky i teoreticky nažhavení, dostali k soutěžím. Pod heslem „Poraz Kláru Spilkovou“ soutěžící usilovali o co nejdelší odpal, snažili se co nejblíže k jamce odpatovat a dostat míček z bunkru na green a také zahrát co nejpřesnější pitch.

Výsledky:
Longest Drive: Klára 198 m
1. místo: Jan Moštěk 215 m, 2. místo: Jan Kocián 185 m, 3. místo: Pavel Hrabal 175 m
Trouble shot: Klára 1,31 m
1. místo: Ivo Waber 1,17 m, 2. místo: Jan Kocián 1,65 m, 3. místo: Tomáš Šafránek 2,45 m
Nearest to pin (pitch shot): Klára 4 m
1. místo: Ivana Kociánová 1,33 m, 2. místo: Pavel Doležel 1,93 m, 3. místo: Jiří Urban 2,35 m
Putt: Klára 11 cm
1. místo: Ivo Waber 59 cm, 2. místo: Jan Kocián 67 cm, 3. místo: Jan Moštěk 69 cm
Celému dnu vládla veselá a pohodová atmosféra, za což si zaslouží dík nejen zmiňovaní trenéři, ale všichni účastníci společně s Klárou, jejíž usměvavá tvář i nálada celodenní akci doslova proslunila.

Proměňte album ve fotoknihu

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.


Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.