VOLVO WORLD GOLF CHALLENGE FINÁLE 7.9.2012

Název

Popis

České finále Volvo World Golf Challenge zná svého vítěze
7. září vyvrcholilo finále letošní české části prestižní soutěže Volvo World Golf Challenge. Své síly změřilo na hřišti v Golf Parku v Plzni-Dýšině 45 hráčů, kteří během léta postoupili ze tří kvalifikačních turnajů. Dalších 14 hráčů z řad významných klientů společnosti Volvo Auto Czech získalo od pořadatele divoké karty ? a také možnost den před samotným finálem zažít dril běžný pro tourové hráče a pod dohledem Jiřího Kromichala analyzovat svůj herní styl a odhalit své slabiny.
Ve finálový den pak mezi desátou a třetí hodinou celé startovní pole svádělo boje o titul absolutního vítěze. Výsledky byly počítány systémem bodování brutto stableford. Třetí místo obsadil s celkovým počtem 29 bodů Milan Pospíšil, se stejným skóre jej na druhém místě následoval Petr Poláček. Hlavní trofej získal za celkových 30 bodů Jiří Žemlička. V lednu 2013 tak bude reprezentovat české barvy na světovém finále Volvo World Golf Challenge v Country Clubu v jihoafrickém Durbanu, kde se 18 nejlepších hráčů bude moci mimo jiné utkat i s ikonami European i American Golf Tour v rámci „Playing with the pros“, jež je součástí profesionální soutěže Volvo Golf Champions.

Autorem fotografií je Martin Kabát, studio Bunkershot a Bohdan Zajčenko, studio Creovision